Spółdzielnia Mieszkaniowa GEODECI

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Osiedle Staroniwska

Rzut Osiedla Staroniwska - SM Geodeci - Rzeszów

 

Osiedle Staroniwskie znajduje się w pięknej, zacisznej okolicy, na terenie byłej cegielni w Kielanówce, gm. Boguchwała, przy drodze powiatowej nr 1434R. Otoczenie i położenie osiedla zapewnia mieszkańcom komfort wypoczynku i zamieszkania. Obecnie na terenie osiedla znajdują się 2 wielorodzinne budynki mieszkalne oddane do użytkowania w 2010r., kolejny jest w trakcie realizacji. W pierwszym etapie zrealizowano budynki oznaczone na zagospodarowaniu terenu jako:
  • Budynek "A" zlokalizowany wzdłuż granicy pd-wsch, pn i pn-zach działki, znajduje się w nim 56 mieszkań a także sklep branży spożywczej, apteka, gabinety lekarskie.
  • Budynek "C" zlokalizowany w pd-zach części działki, liczący 22 mieszkania
  • Budynek "B" - w fazie realizacji, zlokalizowany w pd-wsch części działki, liczący 41 mieszkań a także garaż podziemny
  • Budynek "D" - zaprojektowany w pn-wsch części działki,
Przy realizacji inwestycji, użyte zostały materiały najwyższej jakości m.in okładziny na elewacji z płytek ceramicznych, szalunków drewnianych. Osiedle posiada dobre połączenie komunikacyjne z poszczególnymi częściami miasta Rzeszowa (wjazd z obwodnicy w ul. Staroniwską, ok. 4km od centrum miasta). Wewnętrzny ruch osiedlowy odbywa się po obwodzie działki. Przy ciągach jezdnych zlokalizowane są stanowiska postojowe dla samochodów osobowych. Drogi wewnętrzne wykonano z nawierzchni asfaltowej, parkingi z płyt ażurowych. W centralnej części działki, wewnątrz zabudowy mieszkaniowej zaprojektowano tereny rekreacyjne. Tworzą je spacerowe trakty piesze z ławeczkami, placyki zabaw dla dzieci, placyki spotkań, tereny zieleni urządzonej. Wejścia główne do budynków zlokalizowano po obwodzie zewnętrznym osiedla. Budynki posiadają także wejścia od strony terenów rekreacyjnych. Osiedle dostosowane jest do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne.

SM Geodeci
ul.Cegielniana 16A/38, 35-310 Rzeszów

tel. (017) 853-66-53
e-mail: geodeci@rze.pl

stat4u